Atrakce

 

Při našich firemních akcích využíváme nejrůznějších zábavných  atrakcí všeho druhu. Níže je uveden jejich výčet.

 

 

Vysoké lanové překážky

Nejdříve se vyšplhat po provazovém žebříku. Pak překonávat vzdálenost dlouhou 8 - 15 metrů ve výšce 4 - 7 metrů mezi dvěma stromy s vědomím, že mě při životě drží lano o průměru sotva 1 cm je výzva opravdu jen pro odvážné jedince. Překážek dokážeme postavit několik různých druhů.Tato adrenalinová záležitost je velmi populární.

 

Bungeerunning
Zábavná aktivita, která se dá provádět jak na suchu, tak ve sněhu (kde je mnohem zajímavější). Klient má za úkol pomocí svalů svého těla natáhnout gumové lano do maximální délky. Po celou dobu je oblečen horolezeckým sedacím úvazkem a vše je zajištěno certifikovaným materiálem.

 

Obří trampolína

Poskytujeme trampolínu o průměru 4,5 metru. Samozřejmostí je ochranná síť a schůdky.

 

Nízké lanové překážky

Tato adrenalinová disciplína nesmí chybět na žádné z našich outdoorových akcích. Máme pro naše klienty na výběr hned několik verzí těchto překážek, jako je například pendl, krocení koně, vodní lyže, tramvaj, dva na laně, atd.

 

Raft

Jízda na vodě v nafukovacím raftu s kapacitou 10 míst je velmi oblíbenou a vyhledávanou disciplínou hlavně v letních měsících, kdy nevadí ani trocha studené vody na spocené tělo. Samozřejmostí jsou plovací vesty pro bezpečnost.


Týmové lyže

Žádný správný týmový hráč se neobejde bez zkoušky na týmových lyžích. Tato specifická týmová disciplína je opravdovou lahůdkou na našich akcích.

 

Střelba prakem

Každý správný kluk střílel někdy prakem. My používáme specilání prak, kterým trefíte skoro všechno. Nejčastěji střílíme na sádrové terče o průměru cca 15 cm.

 

 

Těšíme se na Vás!